Starý soft

V této sekci jsou odkazy na software, který vznikl za doby mých studijí na FEL ČVUT, tedy zhruba do roku 2000. Prostým pohledem na současné datum zjistíte, že se jedná o velice obstarožní kousky. Je o to sále zájem, proto je zde nechávám, i když je to všechno opravdu hodně zastaralé. Máte-li potřebné schopnosti, stáhněte si zdrojové kódy a zkuste to opravit sami, já už se tím nebudu zabývat.

Opravdu by bylo rozumné, abyste se poohlédli po něčem novějším...

SemTel

semtel/img/main_thumb2.gif Telnet emulator SemTel jsem začal psát pro SVTI FEL ČVUT, časem se rožířil i za zdi faktuly. V době, kdy jsem na něm pracoval, byl k dispozici jako shareware. Poté, co jsem vývoj ukončil, jsem licenci změnil na GNU GPL, abych umožnil další vývoj, nikdo se ale zdrojových kódů nechopil.

sDesk

sDesk - screen shot sDesk je primitivni pager pro MS Windows. Finta spočívá v tom, že při přesunu mezi pracovními plochami se přepočítávají souřadnice oken. Některé aplikace to moc dobře nenesou, jiné s tím nemají nejmenší problém. V době, kdy jsem si to napsal, nic lepšího nebylo. Dnes možná je, ale mě to pro změnu nezajímá, na Linuxu je tohle zcela bežná funkce snad všech grafických rozhraní.